Hakkımızda

“ORSEL” sıhhi tesisat malzemeleri üretmek amacıyla 1970 yılından beri faaliyet gösteren AREL PRES bünyesinde 1995 yılında Topçularda kurulmuştur. İlk çalışma yıllarında tek bir ürün ile başladığı üretimine sonraki yıllarda yaptığı çalışmalarla yeni ürünler eklemiş ve piyasadaki yerini almıştır. Özellikle 2000 yılı ORSEL için büyük bir değişimin başlangıcı olmuştur.

Firmamız bu sene içerisinde müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için makine parkuruna yeni yatırımlar yapmış, ürün yelpazesini arttırmıştır ve kalite çalışmalarına büyük önem vermiştir. Bu değişimin karşılığı alınmış, müşteri portföyünde ve iş hacminde büyük bir artış sağlanmıştır.

“ORSEL” markasının bugün ki konumunu daha ilerilere taşımak için, kendisini her gün yenileyen, üretim kapasitesini sürekli arttıran, idari kadrosu ve deneyimli personeli ile uyum içinde çalışan firmamız müşterilerimizin desteği ile gelişimine devam edecektir.

Vizyonumuz

Önemli olan doğu kişilerle doğru işi yapabilmektir. Bu yaklaşımla; teknoloji ile çalışma ortamının yarattığı olanakları etkin bir şekilde kullanıp, sizlere hızlı, kaliteli ve avantajlı hizmet sunmak amacındayız. Bu anlamda firma vizyonumuz; “hedeflediğimiz alanlarda tüm çağdaş teknolojileri kullanarak yeni ürünler üretmek, bu ürünlerimizi donanımlarla ve teknik ekiple tamamlayarak sizlere sunmak, sektörümüzdeki tüm mühendis ve çalışanlarla işbirliği içinde olmak ve çalışma alanlarımızı genişletmektir. Müşteri odaklılığımızı sürdürerek sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi karşılamak ana hedefimizdir.

Hizmet verdiğimiz sektörler konularında titizlik gerektiren ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan sektörler olduğu için bizde üretimimizi bu doğrultuda gerçekleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti,en iyi şartlarda düşük maliyetlerde taahüt ettiğimiz zamanda ve şekilde gerçekleştiriyoruz..Bu sektöre hizmet verme yolundaki politikamıza temel olabilecek esaslar aşağıda belirtilmiştir;

Kalite Politikamız

* İç ve dış müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.
* Hızlı ve doğru şekilde üretimimizi gerçekleştirmek.
* Müşterilerimizin siparişlerinin sevkini istenilen zamanlarda gerçekleştirmek.
* Ürünlerimizin garanti şartlarını müşterilerimizi zor durumda bırakmadan yerine getirmek.
* Tedarikçilerimizle iyi ve sağlam diyaloglar kurarak, tedarikçi memnuniyetini sağlamak ve bu doğrultuda müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli ürün sunmak.
* Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip imalatımız, kadromuz, tedarikçilerimiz ve her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

tr Türkçe
X